הוספת תגובה
   
"_____ _____"
_____ _____, 07/12/2021

"צפיתי בכתבה על אלעד ביום הזכרון ומיד נכנסתי לאינטרנט לחפש מי היה האדם המופלא הזה. אתם יכולים להיות גאים שיש לכם בן, בעל ואבא כזה- עם אהבת המולדת ונכונות לתת את הכל למען העם והארץ. מאחל לכם טוב ונחמה."
ברק, 08/05/2019

"אלה יקרה, גדלת להיות ילדה מקסימה, אני בטוחה שאבא מביט בך מלמעלה גאה ומאושר. תמשיכי לפזר את האור ולהיות כזו מקסימה. מי היה מאמין שעברו כל-כך הרבה שנים... "
דנה, 07/05/2019

"זוכרים תמיד !"
אבי, 17/04/2018

"חבל ממש"
שם חסוי, 30/04/2017

"אבא אני מסיימת כיתה ו ואני מתגעגעת כל כך "
אלה רם, 29/04/2017

"אלעדיק למרות שלא הכרתי אותך אני יודע שאתה הדוד הגיבור שלי ,סיפרתי לחברים שלי עליך הרבה מאוד.אני גאה בך גיבור שלי אני אוהב אותך והלוואי שהייתי מכיר אותך-אספי"
אסף רם, 07/03/2017

"אלעדי. כבר המון זמן לא באתי לבקר אותך בשל הריונות וזאטוטים-תלויי-אמא שלא יכולים להכנס לבית העלמין. רק שתדע שאני חושבת עליך המון מרחובות הרחוקה ולא רק במועדים המועדים ל"פורענות" (אוגוסט, ינואר וביום ההולדת של עודד...). מתגעגעת אליך המון. באוגוסט אבוא סופסוף לבקר. "
תמר, 22/04/2015

"שמעתי את סיפורו של אלעד הערב בטקס יום הזכרון בביה"ס יבנה. הלב יוצא אל המשפחה. דבריה של אלה נכנסו ללב ולא השאירו אף עין יבשה בקהל. מרגש לראות אותה - ילדה בוגרת ומקסימה. מאחלת למשפחה רק טוב וכוחות להמשיך הלאה. יהי זכרו ברוך! "
גלית, 21/04/2015

"אלעדיק, אתמול היה פה יום הזכרון בניירובי קנייה ודברנו עליך, הזכרנו אותך ונזכרנו בך... מתגעגעים מאוד גם אחרי כל כך הרבה זמן... אני ונמרוד מזכירים אותך הרבה ואוהבים אותך גם ביום הזכרון אבל גם בימים אחרים, רגילים כאלה... יהי זכרך ברוך אתי, או בשבילך פלא"
אתי רם, 20/04/2015

"אבא האזכרה מגיעה עוד מאת ואני לא יודעת מה להגיד אולי כמה אני אוהבת אותך או כמה אתה מתוק ומתחשב אבל.... אל מי אני עובדת אני לא מכירה אותך רק מסיפורים שספרו לי או מתמונות כל יום אני פוגשת משהו שהכיר כולם מספרים אליך אבל אני מתפעלת כמה אנשים הכרת בתקופה כל כך קצרה של החיים אני לא יכולתי לבקש אבא יותר טוב ממך למרות שאני לא מכירה אותך רק שתדע אני ואמא וכל האנשים שהכירו אותך אוהבים אותך ולא מפסיקים לדבר אליך א ני יודעת איך הייתה גונב שניצלים מהצלחת בלי שיסמו לב כולם אומרים שאני דומה לך ואני מאמינה להם אני אוהבת אותך הכי הרבה בעולם אבא-לי"
אלה, 08/04/2015

"יהיה זכרו ברוך ..בן אדם מדהים בזכותו אני חיה היום אני עם דמעות בעניים וואי כמה שזה קשה אני כותבת והדמעות זולגות מענייי אני באמת מאחלת לך ולאלה המון בריאות שתצליחו בחייכים אני בטוחה שאלעד רואה אותכם מלמעלה שומר עליכים ומחבק אותכם חזק חזק...תיהיו חזקים מעריצה אותכן"
טלאור, 29/10/2014

"אבא אני רק רוצה לראות אותך עוד פעם אחת אחרונה אני מתגעגעת תמיד אוהבת תמיד אלה ביתך לנצח אבא-לי"
אלה ביתך תמיד, 20/09/2014

"לאלה: דעי לך שאביך אלעד היה מישהו מאוד מיוחד. כל כך מיוחד שגם בחסרונו הוא עדיין כל כך נוכח. שמרי אותו תמיד בלב ולא תרגישי שום חסך."
אבי, 05/05/2014

"שלו:אני חברה של אלה ביתך לפי הסיפורים שאלה סיפרה לי אני חושבת שאתה מאוד אמיץ וגיבור שלו מאיה: אני חברה של אלה ביתך לדעתי אתה גיבור וטוב לב מאיה אלה ביתך: אבא שלי אני מתגעגעת אליך נורא ורוצה להיות איתך כל הזמן"
אלה ביתך וחברותיה, 24/02/2014

"אבא היה איש טוב לב וישר מאוד אני מיתגעגעת עלו מאוד בתך אלה"
אלה רם, 12/10/2012

"לא מכיר אבל מעריך ומוקיר. תודה על ההקרבה. מאחל למשפחה רק טוב. "
יויו, 12/07/2012

"שוב שמחה משפחתית היום (כן ירבו)רותם בת מצווה מזל טוב היית מאמין ושוב נחגוג בלעדיך, הלב נצבט מסרב להאמין שלא נראה את החיוך הנפלא על פניך חוגג עימנו הזמן לא מרפא כלום הוא רק מוסיף לגעגועים נזכר בך בכל רגע בחיים "
צחי אקסלרוד בן דודתך, 22/06/2012

"אלעד, עבר כבר הרבה זמן מאז שנפלת היום נזכרתי בך עד התקופה היפה אשר עברנו ביחד במסלול לאר אשכח לעולם את הצניעות שלך והאכפתיות שלך לגבי השאר לא תשכח לעולם ברוך דיין אמת "
צביה חיון-פרנץ פקידה פלוגתית, 27/05/2012

"אלעד היקר, זה אריק מחלקה 1 מרץ 94 אתמול הראיתי לשלושת ילדיי את תמונתך בספר המחזור..... היה מרגש מאוד..... חלף זמן רב אך לא אשכח את צניעותך וחיוכך. אריק."
אריק מנחמי, 25/04/2012

"למדנו יחד בעירוני ג´, ובימים אלו שאנחנו מתארגנים לכנס מחזור של כמעט אחרי 20 שנה מסיום הלימודים, אתה עולה שוב ושוב בזכרונותינו וליבנו דואב על אובדנך, על חיים שנקטפו בטרם עת. אתה מוזכר רבות בקבוצה שפתחנו בפייסבוק על ידי חברים קרובים וכאלה שפשוט זוכרים אותך ואת החיוך שלך והעיניים הטובות האלו אי אפשר לשכוח נוח על משכבך בשלום."
עינת , 25/04/2012

"היום הייתי בעצרת הזכרון בתל אביב. הכינו עלייך סרט, באתי לישון וסתם חיפשתי את השם שלך באינטרנט. איזה אישה וילדים מדהימים יש לך, כל כך עצוב לי לדעת שאתה לא איתם. אורי א"
אורי א, 25/04/2012

"אני זוכרת את אלעד עד גיל 17 , חזרנו מטיול במזרח (שם הכרתי את גיל ועינב ) ומאז הייתי מבלה הרבה בבית של ההורים - אלעד היה בחור מקסים , שקט וביישן . יום אחד הוא שאל אותי אם אני מכירה את אביב גפן , כשעניתי בשלילה הוא נתן לי לשמוע את השירים (נדמה לי שזה היה לאור הירח )כשהוא הבין שלא התחברתי הוא ניסה להסביר למה הוא מתחבר למשפטים בשירים " בכל יום הזיכרון אני מחפשת את שמו וקוראת ובכל פעם אני מגלה רובד נוסף באישיותו המדהימה . עצוב מאוד. "
יקירה יאיר , 24/04/2012

"אלעד אתה חסר לי אני יושב בסלון ובוכה מתגעגע אלייך מאוד "
אורי - גיסך, 22/04/2012

"יום חורף קפוא היום - אנחנו יושבות בבית ומסתכלות באתר שלך..אלה ביקשה שאני אמסור לך שהיא מתגעגעת מאוד מאוד....גם אני..אתה חסר פה...."
גלית ואלה, 18/02/2012

"אח יקר שלי, הגעגועים רק מתחזקים...אלה בכיתה א´ מדהים...שמור על כולם מלמעלה...תהי נשמתך צרורה בצרור החיים...."
אשר, 14/09/2011

"הזמן בכלל לא עושה את שלו, זו רק קלישאה. אלא אם כן מתכוונים שהזמן שחולף רק עוזר להדגיש כמה אתה חסר לכולם וכמה זה לא משתנה. נכון, החיים ממשיכים. כל אחד צריך ללכת את דרכו שלו הלאה. הזמן ממשיך קדימה, זו דרכו של הטבע, בין אם רוצים ובין אם לא. אבל אי אפשר להמשיך בלי המחשבה עליך. היא נשארת כל הזמן שם בתוך הראש. המחשבה הזו בראש שלי בכל פעם שאני עם גלית, רואה אותה מתמודדת עם החיים, מגדלת את אלה, מגדלת את עצמה. גם עם כל העזרה שבעולם, היא צריכה לעשות הכל לבד. המחשבה עליך בראש שלי בכל פעם שאלה אומרת משהו חדש, מבריק ומצחיק, ואני מפחדת שנשכח את פניני חוכמת הילדות שלה ולא נספיק לספר לך. כשגלית מראה לי את התמונות שלכם ומספרת איפה הן צולמו ומה עשיתם שם ואיך היה לכם כיף, המחשבה הזו בראש שלי.וכשהיא ואלה מתחבקות וצוחקות, בבית מלא האהבה שגלית בנתה בכל כך הרבה תושייה, אני לא מבינה מתי כל ההזיה הזו נגמרת כבר. מתי אתה חוזר אליהן כבר. הרי לא יכול להיות שכל זה באמת קרה. "
רתם, 13/08/2011

"אני שבוע לפני האזכרה שלך -5 שנים עברו.. הזמן לא עושה את שלו...קשה לי מאוד אני מתגעגעת מלא....אלה שלנו עולה לכיתה א´, כן אלעדיק לכיתה א´...היא כבר ילדה גדולה, חכמה ומדהימה...היא שואלת המון עליך, מי אתה, איך נהרגת, היא מתגעגעת המון...אתה חסר לה מאוד בתקופה זו, תקופה של התחלה חדשה מבחינתה...חושבת אליך המון ..."
גלית - אישתך תמיד..., 12/08/2011

"אחי, בלבי תמיד בכל מקום, בכל זמן, בכל מצב. עוד שנה עברה והאזכרה קרבה, אני בלבי ונפשי אהיה שם, עם גלית ואלה המדהימות. תהי נשמתך צרורה בצרור החיים אח יקר."
אשר, 10/08/2011

"תמיד ביום הזכרון בהשמע הצפירה הייתי צוחקת ( לא יודעת למה) מאז שנהרגת היא הפסיקה להצחיק אותי....."
אני, 09/05/2011

"אלעד היקר תמיד חייכת, תמיד כל כך נחמד. (עברו שנים והכאב עוד כאן) גלית היקרה ואלה היפה -רק טוב וטוב"
קרובה, 09/05/2011

"שוב יום זכרון ושוב נעמוד דומעים מול האבן ונזעק לשמיים למה למה נוח בשלום אוצר שלנו"
צחי, 08/05/2011

"עוד שנה עברה והכאב לא נעלם , היה בך כל טובו של העולם.. ביום שהלכת בלב נולד כאב לרגע הוא לא מרפה, לשנייה הוא לא עוזב... עוצם עיניים ומדמיין ימים של פעם כשהיית עוד כאן לכל היה עוד טעם... אלוקים תמיד תמיד את הטובים לוקח חבר יקר תדע שאותך לרגע אני לא שוכח.. רציתי לספר לך שבחיי כלום לא רגוע מה יהיה הלאה לא מובן ולא ידוע אך אח יקר...אהוב שלי, זה כאין וכאפס מול התהום של הגעגוע.. "
קובי אטיאס, 08/05/2011

"עברה עוד שנה... הזמן עובר כל כך מהר..עוד מעט אלה עולה לכיתה א´...ביום שישי הקרוב היא תספר לכול ילדי הגן על אבא שלה - היא לוקחת איתה תמונה שלך, תמונה שמסמלת אותך עם חיוך גדול ומלא אהבה, היא כל כך קטנה אבל כל כך גאה בך... אנחנו מתגעגעות המון ואהבות אותך הרבה"
גלית - אשתך, 01/05/2011

"מתגעגעת...."
גלית , 20/11/2010

"אלעד אתה מתוק וכל המחמאות שרק יש"
איתי רם המלך, 13/06/2010

"גלית את אישה מקסימה ונדירה, הדהמת וריגשת אותי..אחשוב עליכם עוד הרבה אחרי שיום הזיכרון הזה יגמר.. מאחלת לכם באמת רק טוב"
אחת שראתה את הסרט, 19/04/2010

"אלעד ז"ל, אפילו שלא הכרתי אותך... רק רציתי לספר לך, היום שרתי את השיר שנכתב לזכרך בידי ארנון כץ, שרתי אותו בטקס יום הזיכרון בבית ספרי ביוקנעם. למרות שלא הכרתי אותך אני רוצה להגיד שהרגשתי ממש גאה לשיר את השיר לזכרך ואני מקווה שגם אתה היית גאה בי משמיים. לגלית אשתו ואלה באמת נכנסתן לי ללב ואני מקווה שלא תדעו עוד צער.. יהי זכרו ברוך!"
יובל יוסף, תלמידה של ענת יזרעאלי., 19/04/2010

"אני תיכונסטית לקראת גיוס וגרה בורדיה לידכן. סיימתי לראות את הכתבה עם גיל ריבה והתרגשתי מאוד , במיוחד לשמוע את גיל מדבר עם אלה ביתך. יש לך בת מדהימה ואת עושה עבודה נפלאה . אני מניחה שכל מה שאגיד לא יוכל להקל על הכאב אבל בכל זאת אני מקווה שתדעו רק אושר ושמחה מעתה . "
אביבית צמח , 19/04/2010

"אני כולי בצמרמורות ומחשבות על איך זה שנפל גיבור חייל ממש פרח בגן, אב בעל בן ואח אני משתתפת בצערכם"
אילנה, 19/04/2010

"הדמעות חונקות את הנשמה מעצב אך יחד עם זאת מלהסתכל על היופי הפנימי והחיצוני שרואים באלעד... גלית,אישה יפהפייה לא חשבתי שיש הרבה כמוך.ואלה,יפה וחכמה. אני מאחלת לך כמו שאמרת יהיה בסדר אבל שבאמת שהסיסמא תלווה אותך ותמשיכי הלאה אל המשך חייך הארוכים ויחד עם זאת שתלמדי לחיות לצידו. בהצלחה לך אשה יקרה!"
שלי, 19/04/2010

""גלית ואלה! כמה קשה היה לי לראות את הכתבה עם גיל ריבה.בזמן שאלה ענתה לשאלות של גיל ריבה פשוט לא הפסקתי לבכות...יש לי בת בגיל דומה וחשבתי לעצמי איך הבת שלי היתה מדברת על אבא שלה...העצב מביט מהעיניים והלב רוצה להיחצות לשניים.לא הכרתי את אלעד אבל אני מרגיש שמאוד קשה לי עם הידיעה שהוא לא איתכן.כאחד שאיבד הרבה חברים בלבנון ונהרג שם כמעט פעמיים בעצמו הייתי מוכן להתחלף עם אלעד...הלוואי והייתי יכול לחזק אתכן"...בכאב רב,גלעד."
גלעד הררי,פ"ת., 19/04/2010

"גלית המדהימה! בכל שנה אני חושבת עליכם. עבדתי עם שניכם בלונה בחיפה וראיתי את אלעד בכל יום חמישי.. זוכרת אותך עוד עם בטן היריונית נושאת את אלה... זוכרת אתכם אוהבים ויפים ואת חיוכו המדהים של אלעד. לאחר כשנה היינו שכנות בצוללת דקר והיינו נפגשות מדי פעם מחייכות אחת לשניה ומדברות קצת והייתי רואה את אלה גדלה ונעשית יפה מיום ליום. בכל פעם נפעמתי מעוצמתך ומכוחך וצר לי שלא אמרתי לך זאת פנים מול פנים! השנה ראיתי את הסרט לכבודו של אלעד ואני בלונדון מחזיקה את בני ובוכה. מאחלת לכן שתהיו מאושרות ושמחות תמיד, שולחת חיבוקים ואהבה! יהי זכרו ברוך"
עדי קליש, 19/04/2010

"ראיתי היום את הכתבה בטלויזיה אם דמעות בעניים הבת אלה וגלית אתן מדהימות כמו אלעד תהיו חזקות וכמו שאמרת שבאמת יהיה בסדר ולא רק כסיסמה."
שלומי אלייקים, 19/04/2010

"ראיתי את הסרט על אלעד היום- התרגשתי כל כך,עד בכי. גלית ואלה היקרות, מי יתן ולא תדעו עוד צער בימיכן. "
אמיר ט., 19/04/2010

"אשה מדהימה.מחבק אותך חזק ומאחל לך רק טוב"
יאיר ירון, 19/04/2010

"גלית חיזקי ואימצי. את אשה ואמא מיוחדת ומופלאה. בחיבוק גדול!"
אליה אשל, 19/04/2010

"גלית, אני לא יודעת איך.... אני ממש חנוקה מדמעות, אני מצדיעה לך !!! אישה מדהימה, אני גרה לידך ואני פשוט המומה, את אישה למופת, ואמא לתפארת !!! אני פשוט לא מפסיקה לבכות ואני מאחלת לך שתהיי מאושרת (עד כמה שאפשר....) בכל שנייה בחייך..."
יעל, 19/04/2010

"לא מכיר את אלעד אבל לאחר הסרט אתמול מרגיש צורך חזק לנחם את גלית ןאלה ומקנא באלו שהכירו את אלעד מקווה שגלית תקים עוד משפחה כי היא חזקה ומבינה שחייבים להמשיך וזו התשובה הכי טובה לאלו שרוצים לזרוק אותנו לים "
דורון, 19/04/2010

"שלום גלית..... שירתתי עם אלעד בפלוגת מסלול אני הייתי במחלקה 1 והוא 3 . לא אשכח את החיוך הכובש שלו והצניעות שלו.... אני מאוד מאוד מעריך אותך ריגשת אותי עד דמעות אתמול בערב ואת אישתי. "
אריק מנחמי, 19/04/2010

"אלעד אח וחבר יקר ,אוהב ומתגעגע ואני עדיין לא מעכל ,גם בניו- יורק הרחוקה ובכל מקום שאהיה אזכור אותך לנצח אחי,מי ייתן שגלית ואלה יזכו לנחת ורק אהבה ,יהי זכרך ברוך"
ליאור כץ, 19/04/2010

"גלית יקרה,אין בי מילים לאמר לך כמה ריגשתן אותי את ואלה המדהימה,את אישה מיוחדת והחיוך שלך עוד יותר,את חזקה ואני מחבקת אותך ..... "
מרסלה, 19/04/2010

"גלית, כל-כך ריגשתן אותי, את וביתך, אלה, שיצרת אצלי השראה לכתוב עליכם שיר. על שלושתכם. edek@bezeqint.net"
רמי, 19/04/2010

"יום הזיכרון תש"ע. צפיתי בסרט ששודר בערוץ 2 ולא הפסקתי לבכות. מחשבה אחת עוברת בלב ומפלחת אותו: כמה אנו חבים לבחור הנפלא הזה שיצא מביתו להגן על עמנו והשאיר אחריו אישה וילדה אהובות ולא שב. מי יתן ותמצאו נחמה. "
מתן, 19/04/2010

"גלית, צפיתי בכתבה המרגשת ואני מסיר בפנייך את הכובע. יש לך ילדה מקסימה ורואים שלמרות הכל את מצליחה לעשות אותה מאושרת וזה הכי חשוב בעולם. כאבא לילדים ריגשת אותי מאוד. מקווה שתצליחי לפתוח דף חדש בעתיד כי מגיע למישהו נוסף אישה כמוך ועוד ילדים שייזכו לאהבתך. לילה טוב ושלא תדעי עוד צער"
אורי, 18/04/2010

"איש אחד בלכתו יכול להשאיר את הארץ ריקה והשמיים מלאים ראיתי את הסרט ואין לי מילים גלית שיהיה לך את כל הכוח שבעולם מי ייתן ולא תדעי עוד צער "
נועם זלטין, 18/04/2010

"אמנם האתר מוקדש לאלעד ז"ל אולם נדהמתי והתרגשתי מגלית, מהחיוך שלך, מהחום והאמת שניבטים מבעד לעינייך. ואלה מקסימה ויפהפיה אמיתית. הדרך בה בחרת "לחיות ליד" האובדן - מאיפה הכוח והיכולת ? אין דברים כאלו- גלית- את מהאנשים שגורמים לנו, האבות, להיות גאים בנשותינו! עם חיוך וכח כזה יהיה בסדר. נקודה. ותני נשיקה חמה לבתך, היא ריגשה אותנו מאוד"
עדי, 18/04/2010

"גלית, לאחר שצפיתי בכתה של גיל ריבה רצית רק לומר, ששבית את ליבי!את בחורה חזקה ואמא לתפארת!בחרת בדרך הנכונה, להמשיך את החיים בצורה חיובית ואופטימית!ויש לך ילדה מקסימה וחזקה!!!"
גליה הילסנרד, 18/04/2010

"עוד שנה ועוד שנה עובר ועובר ומדהים לזכור את החיוך שרק לפני כמה דקות ראיתי את אישתך בתוכנית כל הכבוד לה צל"ש יהי זכרך ברוך אין לי מילים לתאר מחר עוד יום זיכרון אני מצטער שאני לו חזק בדברים האלו מגיע לי מוקדם שם את הנר והולך מקווה שתבין ויבינו בכל מקרה תמיד בליבי אמן סלה!!!"
קובי , 18/04/2010

"כתבה מרגשת הערב,יום הזכרון.לא הכרתי את אלעד או את סיפורו.לא מכבר חזרתי מחו"ל לאחר תקופה ארוכה.... גלית מאד מעוררת השראה. אלה מתוקה.כואב את הכאב שלהם -- "
ליאור, 18/04/2010

"הייתי שם כשמשפחתך נפרדה ממך בפעם האחרונה, ומבלי להכיר אותך הרגשתי מחנק ועצב רב ובעודי מחזיקה את הזר, הזר שאיתו תעלה השמיימה דמעות זולגות מעייני, מעצם המעמד, ומהסיפורים ששמעתי עליך.. אתה אבדה גדולה אני בטוחה.. עכשיו גיליתי שבנו לך אתר זיכרון, אתר מדהים שבאמת שומר ומעצים את מי שהיית ובליבם של אוהביך תמיד תיהיה.. "
דנה , 18/04/2010

"אתה איש טוב אין טוב ממך אתה מורכב רק ממחמאות."
איתי רם, 04/04/2010

"מתגעגעות....."
גלית - אישתך, 03/02/2010

"אלעד אתה דוד מקסים וכל המחמאות שרק יש"
איתי רם, 08/01/2010

"יש לי יום הולדת היום - מי היה מאמיןשאני כבר 4 שנים חוגגת לבד - מוזר לי בלעדיך וקשה מאוד.... אוהבת אותך המון מתגעגעת.... אבל אתה חלק כל כך יקר וחשוב, גדול, בחייך....אהוב יקר"
גלית - אישתך, 24/09/2009

"היום לפני 4 שנים - ערב ראש השנה - אללי נולדה - איך שמחנו, קיבלנו מתנה לשנה החדשה.. אבל השנה הזו נגמרה כל כך רע... אני מתגעגעת עליך בימים אלו הרבה יותר, אתה כל כך חסר לי... הימים עוברים, הזמן חולף, אבל הכאב ממשיך.. אוהבת מתגעגעת מרגישה כמו תקליט שבור.. מקווה שהשנה הזו תהיה יותר קלה ופשוטה מהקודמת... אוהבת אותך לעולמים.."
גלית - אישתך, 18/09/2009

"אלעד-עוד מעט שלוש שנים בלעדיך,מתגעגע לחיוך שלך,לחלוק עמך את חויות העבודה.השארת עלי חותם בלתי נשכח,אוהב וזוכר יום יום,אבי."
אבי סמוגורה, 20/07/2009

"מתגעגעת"
גלית , 19/07/2009

"אלעדי,בימים אלה אני עושה קורס ברכיבה טכנית -רכיבת שטח של "עז הרים" כל כך רצינו לעשות את הקורס ביחד. כל פעם אחרי שיעור אין אדם בעולם יותר ממך שאני רוצה להתקשר אליו ולחלוק את החוויה."
גיל רם, 13/06/2009

"מתגעגע אליך ,כל כך חסר לי שאתה לא איתנו ,אנכנו נפגשים מחר החברה מהטכניון ביום הולדת לבן ,הייתי רוצה שתהיה איתנו ,היה שלום חבר יקר "
אמיר פלר, 05/06/2009

"מתגעגעת.....חושבת עליך המון...."
גלית - אישתך, 04/06/2009

"היום יש הופעה של דפש מוד בארץ. לפני שנתיי וחצי היינו אמורים ללכת יחד - אבל היית כבר בלבנון והם ביטלו את ההופעה - קשה לי ללכת בלעדייך... זה מין סגירת מעגל מבחינתי... אתה כל כך חסר לי ...יש עוד כל כך הרבה דברים שהיינו אמורים לעשות יחד - אבל אתה תמיד איתי!!!! אני מתגעגעת המון אתה חסר לי... אוהבת אותך תמיד "
גלית - אישתך, 10/05/2009

"הרבה זמן לא כתבתי לך - קרו כל כך הרבה דברים בחיי - אבל...אני ממש מתגעגעת אתה כל כך חסר לי, כל יום שעובר שאלה גדלה ונהפכת לילדה מדהימה - מזכיר אותך יותר. ביום הזיכרון האחרון אלה עמדה וסיפרה על אבא אלעדיק מול כל ילדי הגן והראת תמונה שלך - היית כל כך גאה בה..היא חכמה, יפה היא ממש ילדהת אהבה... אני מתגעגעת ואוהבת תמיד!!!"
גלית - אישתך, 01/05/2009

"הנה שוב אני כותב איך עבר עוד שנה אין מילים כבר מה לכתוב אז זאת תפילתי תפילת "יזכור" יזכור אלוהים את בניו ובנותיו אשר חרפו נפשם במאבק על המדינה - בדרך את חילי צבא-הגנה-לישראל אשר נפלו במלחמות ישראל. יזכור ישראל ויתברך בזרעו ויאבל על זיו העלומים וחמדת הגבורה וקדושת הרצון ומסירות הנפש אשר נספו במערכות הכבדות. יהיו גבורי הדרור והנצחון הנאמנים והאמיצים חתומים בלב ישראל לדור-דור"
קובי , 28/04/2009

"אלעד היקר. יהי זכרך ברוך, זוכר אותך כנער שובב, בילינו רבות יחדיו בנערותנו. נותר לי ספר מתנה בלבד, שקיבלתי ממך ליום ההולדת ה-16 שלי, אך תמיד תישאר בליבי ובזכרוני, חבר יקר!"
טל שדה, 27/04/2009

"אלעדי, אתה חסר מתגעגעים אליך המון,אתה יחיד ומיוחד"
שירי, 27/04/2009

"אלעדיק,כל כך מתגעגע אליך"
גיל רם, 27/04/2009

"לגלית ולאלה היקרות, שולחת לכם הרבה אור ואהבה. שם למעלה הכל בסדר אוהבת ושומרת זהבה"
זהבה אביגדור, 25/04/2009

"היום בדרך לעבודה ראיתי על לוחות המודעות את הכרזות המודיעות על טקסי יום הזכרון 2009 והמחשבות עליך ובעיקר על מי שהשארת ההורים האישה הילה והאחים לא מרפות בחגים המחשבות האלה חזקות מתמיד כמו בפסח האחרון עכשיו אשב בעבודה ואקרא בפעם המי יודע כמה את סיפור הקרבות ההרואי שלקח אותך מאיתנו אני כותב ומרוב דמעות לא רואה את המסך צר לי עליך בן דודתי היקר הכל הייתי נותן בחיים שכל זה לא היה קורה נוח לך בשלום על משכבך מתגעגע צחי אקסלרוד"
צחי אקסלרוד, 11/04/2009

"אח שלי,הזמן עובר רציתי לספר לך שיעלי שלי כבר בת שנתיים מת להראות לך אותה ,רוצה לשוחח איתך שיחת חולין אתה מאד חסר לי חבר"
אמיר, 23/03/2009

"אלעד היה דוד מקסים והיה כיפי מאוד"
איתי רם, 07/03/2009

"אלעד השבוע נזכרתי בכל הרגעים היפים שלנו היה לי שבוע קשה ואתה תמיד היית חזק אותי אני מתגעגע אלייך מאוד אתה חסר לי כל שנייה בחיי אוהב אורי נ.ב. אתה היית נהנה לראות את עידו הבן שלי"
אורי, 25/02/2009

"אנו משתתפים מאוד בצערכם על אובדן הבן אלעד "
שמואל רחמים, 07/02/2009

"אוי אלעד הנה אני רואה את המלחמה בעזה, 18 יום ללחימה איך היום הכל שונה למרות שזה לא לבנון הכל מנוהל כמו שצריך פתאום למדו. כמה אתה חסר יש לי תינוק מדהים שמו רוי חמוד חבל על הזמן גם אלמוג ועדן גדלו מאוד כל כך הרבה דברים בזמן שנעלמתה קראו לי איך הזמן רץ מאחל שתשמור עלינו ושיהיה רק בשורות טובות אמן!!!"
קובי , 13/01/2009

"מתגעגע וחושב עליך, פה בניו יורק הרחוקה ,אתה כ"כ חסר ,תישמור עלינו מלמעלה,אוהב אותך תמיד אחי."
ליאור, 19/11/2008

"מאי הקטנה בכתה בשבוע שעבר כאשר עשו חיילים מצגת לזכרך והלב נקרע. מתגעגעים כל כך ואין שום נחמה."
ירון-אחיך, 10/11/2008

"געגועים - ........... חושבת עליך המון.....יורד גשם לולי הולכת עם מטריה והיא כמו חברה שלי - מתגעגעות המון- "
גלית , 27/10/2008

"געגועים אחי היקר..."
אשר, 22/10/2008

"אלעד היה דוד חמוד"
איתי רם, 14/10/2008

"אוהבים אותך ומתגעגעים אליך המון "
שירי, 05/10/2008

"אלעד היה מקסים"
משפחת רם, 01/10/2008

"http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3557828,00.html"
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3557828,00.html, 29/09/2008

"קראתי את הכתבה במוסף "7ימים" ביום שישי האחרון, התוודעתי לסיפור העצוב של גלית ואלה. קראתי כאן באתר על פועלו של אלעד. אלעד, הוא באמת ובתמים מלח הארץ, אנשים כדוגמתו הם אלו המזכירים לנו כי לא הכל אבוד ובתוך ים הציניות והאדישות ישנם אנשים נשגבים, כמו אלעד. אלעד היה איש טוב ואני בטוח שכך גם משפחתו והסובבים אותו. מקווה שתהיה לכם שנה טובה ומשתתף בצערכם."
נמרוד, 29/09/2008

"אני תושב צפת,שירתתי בצנחנים ,קראתי כמעט את כל המכתבים והלב נקרע לגזרים,חבל לנו על אובדן כה יקר ,למרות שאני לא מכיר את אלעד ז"ל נקשרתי מאוד לדמות המיוחדת הזו ,הרבה דמעות ירדו לי היום במשך העיון באתר שלכם ,גלית מי יתן ותדעי רק ימים יפים ומאושרים עם הנסיכה הקטנה שלך אלה,ואני בתור חובש כיפה אומר לך גלית,שאת עוד תפגשי את אלעד בתחיית המתים בקרוב בע"ה תהיו חזקים בהערכה רבה שלום דהן בן 35 מצפת נשוי ואב ל 7 ילדים"
שלום דהאן, 17/09/2008

"כבר עברו שנתיים מאז וזה נראה כמו אתמול, שהיית איתנו, שכבשת אותנו בחיוכך הגדול ובאישיותך המיוחדת . מתגעגעים ולא שוכחים . חברייך לנשק."
מוטי יחזקאל, 12/09/2008

"יהיה*"
נופר אקסלרוד, 24/08/2008

"אלעדי לפני כמה ימים היה את ההזכרה שלך אני לא מאמינה איך רצחו אותך ולמה ה´ רצה שזה יה דווקא אתה כואב לי הלב אלעדי אתה יודע אני מנסה לחכות אותך כי אתה דמות להערצה אני בחיים לא ישכח אותך ואתה יודע שלפני כמה ימים בני דודים שלך הקטנים מספרים שהם ניסו להחיות אותך זה כול כך כואב הלוואי שהם היו מצליחים...."
נופר אקסלרוד, 24/08/2008

"היום היינו האזכרה שלך - הרבה אנשים היו שם, כולם מתגעגעים אליך אוהבים אותך, מוזר הזמן עובר ואנחנו משתנים, אני כל הזמן חושבת על איך היית עם היית חוזר משם, אני מתגעגעת מאוד........... החברים נמצאים אצלי עכשיו - רק 2 לפנות בוקר - וזה מרגיש כאילו אתה פה....אנחנו כולם מתגעגעים ואוהבים מאוד מזל טוב אהוב - מחר יש לנו יום נישואין 6 -אני עדיין סופרת.......... מתגעגעת אוהבת אותך "
גלית , 22/08/2008

"אחי ואני היינו אחיינים של אלעד רם ז"ל והוא היה לנו דוד.אלעד היה דוד מקסים,מצחיק,טוב לב,עוזר,רוכב אופניים נהדר,כייפי ועוד המון דברים טובים אלעד היה עושה בשביל כולם.איתי סיפר לי שהמורה שלו בקשה לכתוב על החברים הכי טובים שלו ולאיתי ורק לו היא הסכימה שיכתוב על דוד שלו.ואיתי כתב על אלעד.לפעמים אני ויפתח מדמיינים שאנחנו מחייאים את אלעד. "
איתי רם ויפתח רם, 21/08/2008

"שנתיים עברו מאז איבדנו אותך והגעגועים הולכים וגוברים. הקוריצה גדלה והופכת לאשה קטנה ומזכירה לנו אותך בילדותך. אוהבים ומתגעגעים..."
ירון-אחיך, 14/08/2008

"מתגעגעת!!!!!!!"
גלית , 13/08/2008

"סיכנת את חייך רק בשבילינו ותודה על כך ששמרת עליינו ועל משפחת רם ועל משפחת וולף "
איתי רם ויפתח רם, 19/07/2008

"סיכנת את חייך רק בשבילינו ותודה על כך עליינו ועל משפחת רם ועל משפחת וולף"
איתי רם ויפתח רם, 19/07/2008

"ה´ יקום דמך"
יניב , 17/07/2008

"משתתפת בצערכם. והקושי הגדול מכל הוא שצריך להמשיך האלה...להגעגוע והכאב רק גוברים. שתהה נשמתו צרורה בצרור החיים. אמן."
ספיר עמרני, 11/06/2008

"משפחת רם היקרה...ליבי איתכם"
קרן פינק, 05/06/2008

"אלעד,אני מתגעגע אלייך המון ביום הזכרון באתי לטקס בו אבא דיבר עליך ,אני בכיתי הרבה ולמרות שניסיתי לעצור את הדמעות הם תמיד שבו ,אני מקווה שלא אצטרך לחוות עוד מוות של מישהו שקרוב אליי. אני אוהב אותך המון טום רם"
טום רם, 17/05/2008

"כל כך מתגעגעת - יום הזיכרון עבר - אבל בשבילינו כל יום זה יום שבו אנחנו נזכרות חושבות ומתגעגעות. אתמול עשינו עם חברים מדורה - אלה החליטה שהיא רוצה לספר לילדים את הסיפור על הכוכב - על אבא שלה שהוא הכוכב שמנצנץ בשמים, הכוכב האישי שלה , שהלך למלחמה ולא יחזור..... היא חיה אותך, אנחנו מתגעגעות אני אוהב אותך - אלעדיק שלי "
גלית , 08/05/2008

"אלעד,הזמן עובר אבל הגעגועים אליך אינם פוחתים.היום יום הזכרון,באנו אליך משפחה וחברים רבים,כבשת את כולנו באישיותך המקסימה.אתה הגיבור שלנו,אוהב וחושב עליך כל יום."
אבי סמוגורה, 07/05/2008

"אח.........מה אגיד ומה אספר הזמן יאלה מי יאמין שעוד מעט שנתיים רבון עולמים אין מילים כמה אנחנו סביב הזמן תשמור על העולם ילד....."
קובי , 06/05/2008

"אלעדיק אני כל כך עצובה שאתה לא פה איתנו. אתה לפי דעתי גיבור! עוד כמה ימים אבא יבוא להרצות בבית הספר ויספר איזה גיבור היית והוא ינסה להעביר את המורשת שלך לדור שלנו.. אלעד במעט שעברתי בחיי אני עדיין לא ניפגשתי עם דמות כמו שלך אתה יחיד ומיוחד! אתה זן נדיר! וקשה מאוד להשגה! אני עצובה שאתה לא פה עם אלה הקטנה גלית ההורים והמשפחה.. אלעד אתה הגיבור שלנו ואנחנו בחיים לא נשכח אותך! "
נופר אקסלרוד, 03/05/2008

"אלעד היקר! "עשרה קבין של יופי ירדו לעולם, מתוכם תשעה לקחה ירושלים ורק אחד העולם כולו", כמאמר חז"ל. וכעת, היופי הזה, הוא כל כך חסר... כי אתה, ילד יקר - לא איתנו כאן... וכמוהו כמוך, יפה הנפש והתואר, כזה שהתאפיין בהשלמה הרמונית של השגה פנימית רוחנית ומיוחדת כל כך המבטאת שלמות אידיאלית ואינדיווידואליות שרק מעטים - כמוך זוכים לה. ולנו הייתה הזכות הגדולה לגעת בה... ולו במעט... יהי זכרך ברוך! "
אירית אקסלרוד, 03/05/2008

"לאחרונה עברתי המון שינויים בחיי, העבודה החדשה (שנה כבר) והילד הרך והמקסים, כל רגע שאני עובר משהו אני חושב עלייך, לפני כמה ימים דברו בעבודה על חללים וכו´ בקשתי לצאת לכמה דקות כי לא יכולתי יותר, יצאתי להוריד את הדמעות, אתה חסר לי בכל רגע בחיי, אני מבטיח לך שילדי, עידו, ידע תמיד מי היה דוד שלו, איזה גיבור ואיזה אדם מדהים, קשה לי בימים אלו מגעגועים אלייך, אוהב אותך אחי"
אורי, גיסך, 02/05/2008

"יום הזכרון מתקרב והגעגועים קשים מנשוא. נסענו עם ההורים לטיול באטליה להדחיק את המחשבות אבל אפילו שם הלמתי עליך באחד הלילות. אני צופה עם טום במשחקי ליגת האלופות ונזכר איך היינו לעיתים רואים ביחד את המשחקים.מאי אמרה לי בטיסה שאולי נגיע לאלעד מעל העננים.מתגעגע ירון"
ירון-אחיך, 02/05/2008

"אחי,נסעתי לי היום באוטו וחשבתי עליך איך הזמן עובר ורק אתה עצרת ,רציתי שתדע שלא שכחתי אותך ושבלילה שקשה לי אני נכנס לאתר לקרא עליך ולהזכר בך,הספקתי להכיר אותך רק 4 שנים אבל אני לא אשכח את טוב ליבך והחיבוק שלך ,מאד מתגעגע לדבר איתך"
אמיר פלר, 21/04/2008

"מקוה שתיהיה חיי "
איתי רם, 21/04/2008

"היה כיף, ועדיין כיף מאוד בקבר.""
איתי רם, 21/04/2008

"היה קף, ועדיין קף מאוד בקבר."
איתי רם ויפתח רם, 21/04/2008

"אלעדיק שלנו, אתה חסר לנו מאוד מאוד. מתגעגעים אליך, לא נשכח אותך לעולם. "
איתי רם, 21/04/2008

"אהובנו אלעד נזכור אותך לעד אלעד רם ז´´ל"
איתי רם, 20/04/2008

"אני מאוד אוהב אותך וכולם מיצתערים שאתה מת"
איתי רם, 08/04/2008

"אני מאוד אוהב ותך וכולם מיצתארים שאתה מת"
איתי רם, 08/04/2008

"אני מוד אוהב ותך וכולם מיצתארים שאתה מת"
איתי רם, 08/04/2008

"שוב משמרת לילה משעממת בעבודה כבר 3.00 לפנות בוקר ועל מה אפשר לחשוב בשעות אלו רק עליך אלעדי בן דודתי היקר . עוד מעט שוב פסח והכסא הריק שלך בליל הסדר ישבור שוב את ליבנו שלא הבריא מאז הלכת מאתנו. רק דבר אחד על פני האדמה הזאת משאיר את כולם בשפיות וזאת אלה המקסימה והחכמה ושאני רואה את האור בפניהם הכבויות של הוריך ברגע שהם רואים אותה אני בטוח שהשארת אותה אחריך כדי שנתנחם בה אכן התחשבות מקסימה מצדך אלה הינה ותהיה תמיד האור שיזכיר אותך ואת כל הטוב שהשארת אחריך. "
צחי אקסלרוד, 23/03/2008

"היום ירד שלג בירושלים, אלה התעוררה ושאלה עם גם על אבא אלעדיק יורד שלג.... אנחנו מאוד מתגעגעות - אלה מדהימה אני כל הזמן חושבת על איך הייתם משתוללים יחד, מקשקשים יחד, מדברים, היא כל כך מזכירה אותך, אתתה מהווה חלק מאוד חשוב בשיגרת היום שלנו , אנחנו מדברות, משתוקקות, נזכרות בך.....כל כך חבל שאתה לא רואה אותה....אמרתי לי שאני אפתיע את עצמי בכמה שאני חזקה ...- יופי- הוכחת לי....הלוואי והיית פה ...."
גלית, 19/02/2008

"אני וכל משפחתי מתגעגעים אלייך מאוד ,יותר משנה עברה אך פה עדיין זוכרים אותך. מתגעגע אלייך מאוד "
טום רם, 29/01/2008

"דודה שולה ודוד עצמון יקרים, אני רואה אתכם, ממשיכים לעמוד על הרגליים ממשיכים לחיות, אבל המבט שלכם אומר את הכל... תמיד אני אזכור את האוירה הטובה והשמחה בבית שלכם, גם בתור ילד, וגם בכל הזכרונוות שלי מאלעד שלנו...שהייתי בא אליכם עם אבא וליאור, היינו כל כך נהנים, עוד שסבתא טובה הייתה בחיים.. קשה לי לדבר על זה בלשון עבר, קשה לכולם לעקל עדיין, ואני מאמין שעדיין לכם. מדהים לראות איך אתם עדיין מרימים את הראש, ממשיכים ללכת... ולחיות... דברים כאלה מחזקים את כולנו... רק חבל שהם כל כך נוראים, ולוקחים מאיתנו דברים כל כך יקרים - כמו אלעד שלנו... אלעד הגיבור, תשמור על דודה שולה ודוד עצמון, הם אוהבים אותך, כולנו כאן למטה לא שוכחים אפילו לרגע אותך! ומנסים להנציח כל פיסה מחייך... אלעד - אתה הגיבור שלנו!!! גל אקסלרוד, בנו של צחי אקסלרוד - בן דוד של אלעד רם זכרו לברכה... "
גל אקסלרוד, 28/01/2008

"דוד מקסים,מצחיק,אוהב,עושזר ומתוק עצובים שאתה לא איתנו- יפתח ואיתי רם "
איתי רם ויפתח רם, 26/01/2008

"אני מתגעגעת....אלה ממש מדהימה..דומה לך...עקשנית כמוכך...קשה לי מאוד ....אני רק עכשיו מעכלת שאתה לא תחזור יותר - לא תהיה חלק בחיינו יותר - אני ממש אוהבת אותך... "
גלית, 23/12/2007

"איזו בת מקסימה יש לך, אלעד... מקוה שאת צופה ויודע. כשאני רואה אותה מצד אחד בא לי לבכות, שאתה לא כאן איתה, איתנן, והיא כל כך מזכירה אותך,ומצד שני לשמוח שהספקת להביא לעולם מתנה כל כך יקרה... אוהבת ומתגעגעת, בת דודה שלך..."
לילך, 18/11/2007

"כמה שמוזר קשה לי להשתחרר ממך אני באופן אובססיבי נכנס לאתר שלך לא מבין לא מעכל צריך עצה מהבן אדם הכי חכם בעולם אין לי"
איציק, 09/11/2007

"הזמן עובר - אנשים ממשיכים בחייהם ורק אני לא....הימים חולפים אבל אני באותה נקודה שחורה...אתה חסר לי, אני אוהבת אותך המון, אלולה ממש ילדה גדולה אתמול היא שאלה אם אבא אהב אותה הכי בעולם ועניתי לה שכן היא שאלה איך חיבקת אותה אז הראתי לה.... אתה חסר לה מאוד היא שואלת עליך היא ילדה "חכמה כמו אבא ויפה כמו אמא...." אתה כל כך חסר לנו XXXXX"
גלית , 07/11/2007

"אלעד אחי,את הטלפון ביום הנורא קיבלתי מידיד כשהייתי בעמדה בצפון בגיזרה שכנה ומיד הגעתי בלילה לגלית .לא עיקלתי את מה שקרה,בכל יום שעובר אני מתגעגע אליך יותר ,היתה לי הזכות להכיר בחור שכמוך בלימודנו ביחד ,כל כך מתגעגע לשיחות שלנו אחרי העבודה כשאתה בפרויד בפקק ואני בפקקים של תל אביב.אוהב אותך אתה חסר לי מאד "
אמיר פלר, 17/10/2007

"אלעד, כל כך הרבה זמן עבר וכל כך מתגעגע אליך. נוסע באופניים שלך וכל כך הייתי רוצה לחלוק איתך את החוויות כמו פעם,לרכב יחד איתך,לצחוק איתך,להתקשר אליך באמצע רכיבה ולספר לך בהתרגשות איפה אני רוכב ומה עברתי.גיל אחיך"
גיל רם, 14/10/2007

"אלעד.."איך נפלו גיבורים". גיבור ישראל! במותך על הגנת ישראל לנו החיים. מצדיע לך אלעד. השם ייקום דמך."
ליאור, 06/10/2007

"חבל שבנסיבות כאלו מתיימרים להכיר אנשים כמוך. אני מוצאת הרבה מן המשותף לך ולאחי אליאל ז"ל. נהרגתם עת חילצתם את אותו פצוע,שניכם אהבתם לרכב על אופניים ואהבתם את החיים, אתם מלח הארץ הזו. גלית ואלה היקרות-היו חזקות,אין מילים לנחם. אוהבת רותם (אחות של אליאל ז"ל)"
רותם, 24/09/2007

"היום אתה מקבל צל"ש - אני ממש לא צריכה אישור למי שהיית.......אני מתגעגעת מאוד הזמן עובר והכאב חזק יותר.... אוהבת המון "
אישתך, 10/09/2007

"היום אנחנו חוגגים יום נישואים 5 במספר - ואתה לא פה ...לפני 5 שנים היינו בהכנות לחתונה שלנו שבסוף הייתה ערב בלתי נשכח... אני לבד קשה לי להתרגל לזה אני צריכה אותך לידי, אוהבת אותך המון וזה ממש כואב "
אישתך..., 22/08/2007

"אלעד יקר, לו יכולנו היינו חוגגים לך אתמול יום הולדת. מאז נפילתך, איני חדלה לחשוב כיצד אוכל להאדיר את זכרך ולומר לכולם איזה עלם חמודות, מוכשר,אחראי, מסור, ענו, בעל חיוך שובה לב הפסדנו. הרבה פעמים נכנסתי לאתר שנבנה לזכרך, אך לא יכולתי לכתוב דבר. ביום זה אני רוצה להקדיש לך את שהקמתי לזכרך. כדי שכולם ידעו מי היה אלעד: כמורה לספרות בביה"ס "אורט אלון" ביוקנעם עילית, יזמתי הקמת "פרויקט יומנים". בסוף תהליך שארך כל המחצית השנייה ללימודים, קיים ביה"ס על כל הצוות המבורך ובראשו מנהלת ביה"ס - הד"ר רבקה צפיר, טקס לזכרך. בטקס נכחה כל המשפחה הקרובה והמורחבת. הטקס היה מרגש ונוגע ללב כולם, תלמידים כמבוגרים. בגליון העתון הוירטואלי של "אורט ישראל" פורסמה הכתבה אודות הפרויקט וקוצרת הדים רבים והערכות. צרפתי לכתבה את הסרט שהפקתי לזכרך ושהוקרן בטקס. אני מצרפת את הקישורים לכתבה: http://www.ort.org.il/articles/?item=357814466 אלעדי, הלוואי וכל זה היה חלום רע. הייתי מסתפקת בהזמנה ליום הולדתה של אלה, או לעוד אירוע משמח איתך... גאה בך, בת דודתך ענת יזרעאלי. "
ענת יזרעאלי בת דודך, 22/08/2007

"אלעדיק, יום ההולדת שלך היום,כמה קשה שאתה לא איתנו. אוהב אותך.גיל אחיך"
גיל רם, 21/08/2007

"יש לך יום הולדת היום...אלה שרה לך היום יום הולדת לאבא אלעדיק - אנחנו ממש מתגעגעות ....אוהבות המון "
אישתך.., 21/08/2007

"אלעדי. היום יום ההולדת שלך וכמה עצוב לנו שבמקום לחגוג לך ,הופך יום זה לעצוב במיוחד. מתגעגעים ואוהבים..."
ירון-אחיך, 21/08/2007

"גם אני אם שכולה ממלחמת לבנון השניה- בני נדב באלוה לוחם סיירת אגוז נהרג ב- 20 ביולי בקרב במארון הראס. דרך אחי יוסי בן יוסף יצא לי להכיר את הוריו של אלעד - אביו מתפלל בבית הכנסת ביחד אם אחי. משפחה מדהימה. בנינו הם גיבורים שיצאו להגן עלינו והיו אלה שהקריבו את חייהם. אני מבקשת לחזק את כל משפחת רם ולומר להם - המשיכו בדרכו, כמו שהוא היה רוצה לראות אתכם. תמי - אמו של נדב באלוה ז"ל "
תמי באלוה, 14/08/2007

"אלעד, לקח לי הרבה זמן למצוא את המילים הנכונות אבל כנראה שאין כאלה. אני מתגעגע אליך ברמות קשות אין יום שעובר ואני לא חושב על טיולי האופניים שלנו בשבת בבוקר והטלפונים מגלית שנחזור מהר, המשמרות בלונה שכולם עושים צחוקים ואתה מתקלח לעבודה השניה שלך. היית לי אח חבר ויותר מזה. אני אוהב אותך ואעשה הכל לעזור לגלית ולאלה."
ברק , 01/08/2007

"לאלעד היקר. היית איתי שבע שנים והגיע הזמן להפרד. לא בא לי לבכות ולייבב כי נשארת איתי רק בלב האוהב. לחיות בלעדיך זה לא נעים ליבי מלא געגועים אוהב-יפתח רם"
יפתח רם, 26/07/2007

"אתה לא מבין איך החיים מסתבכים, אני ואלה עוברות דירה, איך אני אמורה לעשות את זה בלעדייך?........לארוז את חייך...אני זקוקה לך, אוהבת אותך, משתוקקת לך, אני לא יכולה בלעדיך........"
גלית, 23/07/2007

"היום יש לי יומולדת אלעד הייתי רוצה שתהיה פה לומר לי מזל טוב אך אינך פה אנו פה מתגעגעים אלייך מאוד אוהב אותך"
טום רם, 11/07/2007

"אלעד תראה איך הזמן מנסה להעביר את הכל אבל לא איתך אתה הייתה דמות מיוחדת שאי איפשר לשכוח ועם אשה וילדה מקסימה אז מאוד קשה לשכוח הינה עברה לה שנה. מחר יש אזכרה ועדיין זה לא נעקל שנה איך ולמה ..........???שתישמור עלינו והאלוהים עלייך אמן כן יהי רצון !!!!!יהי זכרך ברוך... "
קובי , 04/07/2007

"אלעד, מחר יש לי יום הולדת והיום הולדת לא תהייה מושלמת כי אתה לא פה איתנו, אני אוהב אותך ומתגעגע אלייך "
אורי, גיסך, 03/06/2007

"אני כל כך מתגעגעת, הימים חולפים.... ואלה כל כך גדלה... אני כל כך אוהבת אותך..... "
גלית .., 10/05/2007

"אלעד:ב- 21 באפריל 2007 התקיים לזכרך "מסע אופנים". עכשיו אחרי שעברנו את מסע האופנים ממש מתבקש להיכנס שוב לאתר.לכתוב משהו, להזדהות מחדש עם האובדן הגדול, עם הכאב שנשאר. המסע הזה אולי נתן את החותם הסופי לעצם נוכחותך הכל כך בולטת.כמויות האנשים שהגיעו לא השאירו כלל ספק לאהבה,להערכה ולהערצה של אישיותך.הצעידה הזאת הכניסה את כולם למצב של נחישות, של ידיעה שאת המסלול הזה כולם מסיימים.מקווה שמהמקום שאתה נמצא אתה מרגיש את מה שכולנו מרגישים. יהי זכרך ברוך ! "
הגר, 29/04/2007

"נ.ב. אלעדי חזק ואמץ שם במרומים ומסור ד"ש חם לאלוקים מחכה שתשוב "
כפיר מעוז, 26/04/2007

"אלעדי,"..ללמד בני יהודה קשת הנה כתובה על ספר הישר. הצבי ישראל על במותך חלל איך נפלו גבורים.."שמואל ב יז-כז צר לי עליך אחי אלעד נעמת לי מאוד נפלאתה אהבתך לי מאהבת נשים.זוכר את השבועות נשמה?מה עוד נשאר להגיד לך אהוב יקר "ברוך דין האמת","קדיש",וים של "תהילים"עד שב"ה משיח צדקנו בן דוד יגיע עם אליהו התשבי במהרה אמן סלה "
כפיר מעוז, 26/04/2007

"ך "
כ, 26/04/2007

"אלעד, אני לא מצליחה לעקל, אני לא רוצה לעקל. בן דוד מקסים שכמוך. אף פעם לא אומר לא, הכל בחיוב ובחיוך. הכאב החזק הזה שמעולם לא הרגשתי לפני כן, מפלח את הגוף ואת הנשמה. המחשבה על ההורים שלך והאחים, לא מותירה מנוחה. מי שמכיר אותם יודע, לאנשים כאלה, למשפחה כזו, מגיעים רק טוב, שלווה ונחת. אוהבת אתכם מאד. גלית, ראוייה להערצה בהתנהגות האיתנה שלה ובמעשים להנצחתך. מסע האופניים המתוכנן והמושקע, כולנו כמשפחה אחת גדולה וחובקת, לובשת לבן ביער עופר, משפחה שתהיה כאן תמיד בשביל לזכור ולהזכיר.. גלית, אני לא יכולה לתאר את ההרגשה כשהפתעתן והגעתן לליל הסדר. מעריכים מאד. אלעד, אוהבת אותך ומתגעגעת אליך מאד מאד. "
לילך, 25/04/2007

"אלעדיק עדין קשה לי לכתוב אוהבת ומתגעגעת..."
ע י, 24/04/2007

"אלעד, את הידיעה על מותך קיבלתי ביום הולדתי. היינו שכנים שנים רבות ולמרות שלא היינו בני אותו גיל, שמעתי עליך כל הזמן סיפורים מאמך ומאחותי יעל.המשפחות שלנו שמרו על קשר כל השנים והאובדן שלך קשה מנשוא.מחזקת את גלית, אלה, שולה, עצמון,גילי וירון ומשפחותיהם שדואגים שכולנו נזכור אותך בצורה שהכי ראויה לך."
מרינה, 23/04/2007

"אלעדי,אתה כל כך חסר.היום זז לאט,הכל כבד כזה.אתמול שחף והילי הלכו לבית ספר ולגן עם החולצות מהארוע שגליתי ארגנה. אוהבים,מחבקים,כואבים,בוכים ובעיקר מתגעגעים . . ."
דרור ורוני, 23/04/2007

"שיחת הטלפון האחרונה שלי עם אלעד: 27/07/06, שעה 16:00 בערך, הטלפון מצלצל ואני רואה את המספר של אלעד. "היי אלעד-מה הפעם?" חושב אולי קרתה קטסטרופה בפרוייקט. אלעד בנסיעה עם אלה, "שמעתי על מות סבך, ורציתי להביע את צערי" הוא אומר. "תודה, רק בשמחות" אני עונה. ואני חושב לעצמי שזה כל כך אופייני לו, להתקשר ולהתעניין ברגע ששמע. השיחה מתגלגלת להרבה נושאים-עבודה, ילדים ובכלל החיים. אני שומע ברקע את אלה "מדברת" ואומר לו "עזוב את הכל אלעד, תשקיע בדבר החשוב ביותר-הילדה". הוא מסכים. לבסוף, אנחנו נפרדים כמו תמיד.....נשתמע. האם היה לי קשר עם עמית לעבודה שגלש גם לחיים הפרטיים? אני בספק. אלעד, עצם היותי אדם מאמין, אני בטוח שאתה נמצא במקום אליו כולנו רק יכולים לחלום להגיע (בגיל 120). תהיה נשמתך צרורה בצרור החיים. אמן "
הרוש רמי, 22/04/2007

"אלעדי, דיברו עליך ברדיו עכשיו, אתמול היה מסע אופניים לזכרך, מסע מדהים שאירגנה אישתך גלית, בצורה הכי טובה שהיה אפשר, ומחר יום הזכרון, ואתה לא פה, ואנחנו בוכים, מתגעגעים ואוהבים עד אין סוף, לא נשכח לעד... יהי זכרך ברוך. "
אשר, 22/04/2007

"היום היה המסע אופניים שאירגנתי לך... אתה יכול להאמין כמה אנשים היו - כמה אנשים אוהבים אותך ואותנו.. היה מדהים אבל היית כול כך חסר שם.. אני כל כך אוהבת אותך שיש פעמים שזה ממש כואב.. אפילו אני רכבתי לפני כמה ימים - היית גאה ... בטח היית אומר לי " גלית- מה קורה?" ויש הייתי מבינה שאתה הכי גאה אבל גם הכי נבוך.. היית כל כך חסר לנו שם...."
נאישתך, 21/04/2007

"אלעד, מתגעגע למבט שלך,לעינך, להתנהלות השלווה שלך שמוקרנת בעוצמתה השקטה והחודרת סביב, היית,הינך,ותיהיה לתמיד חבר אהוב ויקר,"
אמיר., 19/04/2007

"היי אלעדי. עברו שמונה חודשים ועדיין לא נתפס שאתה לא כאן. שבוע הבא יחול יום הזיכרון ואני מסרבת להאמין שיש לי גל-עד להגיע אליו. אנו נורא מתגעגעים אליך,חושבים עליך ללא הפסק ומדברים עליך כמעט בכל הזדמנות גם אני וגם מאיר שראה אותך כאח. תשמור על כולם מלמעלה.אוהבים אותך."
יעלי, 18/04/2007

"עברו 8 חודשים - הכאב רק גובר - הייתי בניו יורק במשלחת של האגודה למען החייל לאסיפת תרומות - נאמתי מול 1200 איש באנגלית - היית גאה בי - אני עושה הכול בשבילך, בשביל ההנצחה שלך ובשביל שאלה תזכור אותך ותדע מי היה האבא לי שלה - אני מתגעגעת וממש קשה לי בלעדיך - אתה החבר הכי טוב שלי ....... כולם סביבי עוטפים ואהבים - אבל אני מרגישה הכי לבד שיש שאתה לא פה....... "
אישתך, 05/04/2007

"זכינו להכיר אותך מספר שנים, מאז היותך עם גלית ובמיוחד לאחר נישואיכם.למדנו לאהוב אותך, אלעד, על האהבה העצומה לגלית, האהבה המדהימה לאלה. על הקשר הנפלא עם יוחי ורבקה, אורי וברק.על היותך יחיד ומיוחד.גם אנחנו, כדודים של גלית, זכינו ממך תמיד לחיבוק חם, להזמנה מאירת פנים לבקר בבית הנעים שבניתם.לעולם ההרגשה הנהדרת שאנחנו רצויים אצלכם, וההנאה הגדולה שזכינו לה מאלה המתוקה. רציתי לספר לך על גלית, שבנחישותה וחוכמתה הרבה מתמידה כה יפה בקשר עם הוריך, תמיד דואגת להם ומזמינה אותם לעוד חיבוק עם אלה, גם כשלגלית עצמה הרי קשה כל כך בלעדיך. גם את שולה ועצמון זכינו להכיר, להעריך ולאהוב בנסיבות העצובות האלו.האהבה שלהם לגלית ואלה היא אינסופית. רבקה ויוחי עוטפים את גלית ואלה, מגוננים ומנסים להקל ולו במעט על הימים הקשים עם חסרונך. עצוב נורא שכך נגזר, שאתה לא כאן עם המשפחה שחסרה אותך כל כך."
עדנה, 30/03/2007

"elad achi ,what can i say ,im here far away in ny and the mind cannot digest ,with your pic´ on the wall ,still can´t beleive this is reall,always the memories come back and tears falling down,miss u so much now and forever."
lior katz, 16/03/2007

"אתה חסר לי, ברגעים הקטנים והגדולים יחד, חסר לי התגובות שלך שנתנו לי הרבה עזרה והכוונה בחיים, בהרבה מקרים לפני החלטות אני חושב לעצמי "מה אלעד היה אומר או ממליץ לי?", עשית הכל כדי להיות איתי ברגע הכי מאושר בחיים, אתה לא יודע איזה אושר היה לי כשראיתי אותך בחתונה, אוהב אותך ומתגעגע אלייך "
אורי גיסך, 10/03/2007

"לדבר עליך בלשון עבר זה בלתי נתפס, עברו כבר 7 חודשים ואנחנו לומדים לחיות במציאות חדשה, אנחנו צריכים להתרגל אליה - קשה ולא נתפס... אתה חסר לנו ביום יום, בשיחות, בגידולה של אלה - המקלחות (השפרצות מים), במשחקים - בלימוד דברים חדשים בחייה - אלה כבר שרה ורוקדת - ממש אישה קטנה שיודעת מה היא רוצה - אתה חסר לה בקריאת הסיפורים בהשתבבויות - היא ממש דומה לך. גלית אמא נפלאה ....(היית גאה בה) אתה חסר לנו בן....."
רבקה, 07/03/2007

"עברו כבר שבעה חודשים והדמעות לא מפסיקות לרדת שחושבים עליך בביתנו.הטלפון צילצל בשעת בוקר מאוד מוקדמת ובאותה שיחה קיבלנו את הבשורה הגרועה מכל על נפילתך בקרב.ההלם והזעזוע הביאו אותי להתענין ולהקשיב לכל הסיפורים אודותיך.כל הסיפורים על היותך סטודנט מצטיין,עובד מסור ובכלל איזה בעל ואבא אוהב היית לגלית ולאלה המתוקות.אני מאוד מצטער שלא זכיתי להכירך קצת יותר מקרוב וההפסד כולו שלי.כולי תקוה שמלאכי השמיים מעבירים לך איך גלית,רבקה ויוחי ממשיכים לטפל ולגדל את אלה המקסימה.ושוב אלעד,תן לי את הרשות לקרוא לך חמוד שלי אתה מאוד חסר לכולנו."
מיכה שמידט, 06/03/2007

"אלעד אחי היקר, עדיין לא קולט וכנראה אף פעם לא אקלוט שלא נראה אותך שוב. אוהב אותך מתגעגע אליך. גיל אחיך"
גיל רם, 06/03/2007

"אלעדי. החיים בלעדיך כבר לא אותם חיים. אלה המתוקה היתה אצלנו השבוע והילדים כל כך שמחו כשהקטנה משתוללת וצוחקת ואני מביט מהצד וחושב איזה הפסד.wish you were here"
ירון-אחיך, 02/03/2007

"פורים מחר - אלה מתחפשת לקנגרו... ואתה לא איתנו...- אנחנו מתגעגעות אליך המון - אתה חסר לי. אלה ממש גדלה..... "
גלית ואלה..., 01/03/2007

"אלעד,יום שישי,אני יושב במשרד "מנקה שולחן"ומחכה לטלפון ממך... אתה חסר לי מאוד. אלה פשוט מקסימה ומסובבת את כולם על האצבע.המשפחה שלך חמה ומלוכדת ואנו אוהבים אותם. אוהב ומתגעגע"
אבי סמוגורה, 23/02/2007

"אלעד, הרגשתי צורך לכתוב שוב , אולי ההרגשה של הכתיבה משחררת משהו מבפנים. בכתיבה יש משהו מאוד זורם שאולי בחיי היום יום לא מרגישים זאת. כל כניסה לאתר ממחישה יותר ויותר את גודל האובדן.את הכאב העמוק שכרוך בלאבד אדם יקר.קשה לראות ולשמוע כמה נפש של אדם חזקה, בכמה אנשים נפשך נגעה.מקווה שהגעת למקום שיש בו רק טוב. למקום שאתה ראוי להיות בו. את חסר.... "
הגר , 21/02/2007

"אלעדיק אלעדיק, כמה געגועים, יש עוד כ"כ הרבה דברים שהינו צריכים לעשות יחד. אם רק הית יכול לראות את אלה לרגע, לראות כמה היא גדלה, ואיזה מדהימה היא,כל פגישה עם גלית ואלה וההורים אני נקרע, לא מבין איך אתה לא איתנו... אני לא יכול לתאר כמה אני מתגעגע אליך, מבטיח לעשות הכל למען משפחתך. נוח בשלום אחי, אוהב ומתגעגע."
אשר, 20/02/2007

"כמה דברים לא סיפרתי לך...איך הפסדתי אותך...אני בטוח שמאיפושהו אתה מלווה אותי ועוזר כמו שפעם עשית "
איציק, 16/02/2007

"חג אהבה היום - אני אוהבת אותך המון ........."
אישתך, 14/02/2007

"קשם מאוד הגעגועים, היום עוברים, החיים של כולם ממשיכים, ורק אני נשארת מאוחר, מכה אחרי מכה, חזרתי חצי שנה אחורה היום , קרוב משפחה שלי נהרג בתאונה דרכים, אני ממש לא יודעת מה לעשות שאתה לא פה...עם מי לדבר...אתה כל כך חסר לי..........לכולנו"
גלית, 05/02/2007

"אלעדיק יקר שלי, היום נכנסתי לאתר בפעם הראשונה. כאילו אם לא אכנס אז אולי... אני יושבת לי לבדי, השיר שנכתב לזכרך מתנגן ברקע, ואני בוכה, ובוכה, ובוכה. אני לא תופסת שאתה איננו, שעכשיו אתה אתר, תמונה... אתה כל-כך חסר פה, ולכל-כך הרבה אנשים. החיוך שלך משתקף מהתמונות שלך, ואתה כל-כך קורן ויפה, כמעט אמיתי, אבל רק כמעט. אהוב יקר, עכשיו, כשהתגברתי על המחסום הראשוני, מבטיחה שאבוא לבקר יותר. ים של נשיקות ודגדוגים מלאך, "
עינב, 18/01/2007

"אלעד, אני לא מאמין שהייתי צריך לכתוב עליך שיר זכרון. כשכתבתי אותו המלים פשוט זרמו לדף, יחד עם הדמעות שעד היום לא התייבשו. הלוואי והייתי יכול לראות אותך ולחבק אותך רק עוד פעם, פעם אחת. "
ארנון כץ, 15/01/2007

"קשה לי, אני לא מפסיק לחשוב עלייך, כואב לי נורא!!!! האהבה שלי אלייך לעולם לא תפסיק ............מתגעגע ואוהב"
אורי, גיסך, 09/01/2007

"אהבה שלא נגמרת לעולם....אתה בתוך לבי אין רגע שאני לא חושב עליך...מתגעגע.."
עצמון - אבא , 08/01/2007

"אני אוהבת אותך......."
גלית , 04/01/2007

"אני כל כך מתגעגעת - הזמן עובר... מחר הסילבסטר - זוכר מה עשינו לפני שנה? איזה כיף היה....קשה לי ואני ממש לא יודעת איך להתמודד עם זה....חבל שזה לא חלום רע...... "
גלית - אישתך, 30/12/2006

"עובר כל כך הרבה זמן ולי זה קשה יותר אני מתגעגע אליך ותמיד אהבתי אותך אתה היית פשוט אדם מושלם בשבילימתגעגע מאוד טורם"
טום רם, 27/12/2006

"אלעד אחי היקר, כל כך ברור לי שידעת כמה אהבתי אותך. כמה הייתי תמיד מאושר לראות אותך. כל כך מתגעגע לשיחות היומיומיות שלנו,לטיולי האופניים שעשינו ביחד,להופעה של רוגר ווטרס שנסענו ביחד,לחיוך שלך-פשוט אליך. הלב נשבר לראות את גלית ואלה בלעדיך-איזה ספור אהבה היה. אם רק יכלת לראות את איך אלה גדלה כמה שהיא מדהימה. אלעד ,לא רוצה ולא יכול לקלוט שלא נראה אותך יותר. הזמן עובר וזה רק נעשה קשה יותר. "
גיל-אחיך, 18/12/2006

"אין יום שאני לא נכנסת לאתר כדי לראות אותך ולהיזכר בך. כמה זה עצוב כשאני מדברת עם ההורים שלך והלב שלי נשבר לדעת כמה הם סובלים בלעדייך וגלית ואלה שכל יום שעובר הוא יותר קשה מהיום לפני ועברו כבר 4 חודשים.......ואני עדיין לא קולטת איך יכול היה לקרות דווקא לך דבר שכזה - מלאך, חושבת עליך המון המון..... "
רחלי, 17/12/2006

"אלעד:הסיטואציה של הכתיבה לא נקלטת,קשה המחשבה,המילים חנוקות,הזמן עובר ואתה לא חוזר.באוויר יש תחושה כזאת שהדלת עומדת להיפתח ואתה כהרגלך נכנס לשתות את "התה עם החלב שלך".אומרים שאלוהים לוקח את "הטובים"-אבל לא אמרו שאלוהים לוקח את "הטובים ביותר".למרות הכרותי המעט קצרה איתך לא יכולתי שלא להבחין ברמת הנתינה שלך, בצניעות בפשטות,בכנות באמת הכל כך אמיתית שיש רק לך.בסיטואציה הזאת ניתנה לי ההזדמנות להכיר את משפחתך-באיזו כלות יכולתי לזהות אותך בכל תכונה ותכונה שלכם כמשפחה ושל כל אחד לחוד.אלעד- נוכחותך חסרה לכולנו,כל נפש שנפשך נגעה בה מרגישה בחסרונך.השארת חלל עצום בכל מקום בו נגעה כף ידך.אז.. עם משיהו שומע אותי אני מקווה ששומרים עלייך למעלה כי אתה ראוי למשמר של כבוד. מתגעגעת מאוד- הגר. "
הגר - ניצן ענבר , 17/12/2006

"עברו כבר 4 חודשים...... וזה רק יותר קשה.....אתה חסר לי, חסר לנו, אנחנו אוהבות אותך המון, אתה לא זוכה לראות את אלה ה"מכוערת" איך היא גדלה איך היא מתנהגת.........אני צריכה אותך, אוהבת אותך, מתגעגעת המון........"
אישתך....., 13/12/2006

"חיוכו של אלעד בתמונה הוא מקסים ונדמה כאילו לכד בדיוק את הוויתו..אין מילים היכולות לנחם, כל שנותר לי הוא לחבק אתכם..חיבוק גדול של הבנה.."
שרון פינטוך, 05/12/2006

"אלעד, לא הרבה אנשים השאירו כל כך הרבה אור אחרי לכתם. אנשים עוד לא יודעים רבע מהדברים הטובים שעשית. אין עוד אנשים כמוך פשוט אין !!! תדע לך שהרבה דברים שאני עושה אני עושה בזכותך ולא הספקתי להגיד לך את זה"
איציק, 01/12/2006

"ההית כמו בן משפחה עבורנו. הכרנו אותך מגיל צעיר ביותר וליווינו אתך בכל התחנות המשמעותיות בחייך. לא עובר יום מבלי שנחשוב עליך ונזכור בעיקר את החיוך המקסים שלך."
משפחת ערד, 30/11/2006

"כל יום שעובר הכאב חזק יותר. אני לא מבינה איך אלוהים עשה למשפחה כמו שלך דבר כזה, אך במחשבה לעומק, אלוהים לוקח אליו את הטובים ביותר ואכן אתה היית הטוב ביותר.מתגעגעת..."
ריקי יזדי, 19/11/2006

"אחרי מותי ספדו ככה לי: היה איש – וראו: איננו עוד; קודם זמנו מת האיש הזה, ושירת חייו באמצע נפסקה. וצר! עוד מזמור אחד היה לו והנה אבד המזמור לעד, אבד לעד! אלעד,פשוט לא להאמין אך הנבלות,אנשים פרמיטיביים,לקחו אותך,ראיתי אותך בפעם האחרונה ביום החתונה של אורי ונועה,זו הייתה הפעם האחרונה,באת עם מדים לזמן קצר,ראיתי אותך עם אלה ברחבת הריקודים,חשבתי שכל הבלאגן מאחורינו או לפחות כבר מסתיים אוטוטו אבל.....מסתבר שזה רק התחיל להיות יותר גרוע. פשוט לא להאמין איך אתה כבר לא איתנו,ועל מה ,על סתאם,על כלום, פשוט מעצבן ומקומם אותי שזה כאילו בסרט,אבל זה לא, זה במציאות,זה קרה וזה קורה,מאבדים את החיים בשנייה,מאושר עצום לאבל מיוסר. אֵיךְ נָפְלוּ גִּבּוֹרִים? "
משה מינה, 18/11/2006

"אלעד אני מתגעגעת אלייך מאוד ואתה חסר לי אעזור למשפחה לעכל שאתה לא כאן מתגעגת מאוד רותם רם "
רותם רם, 17/11/2006

"אלעד אנו מתגעגעים אליך מאוד אתה חסר לנו מאוד אני אעזור לשולה ועצמון לעכל שאתה לא כאן מתגעגע מאוד טום רם "
טום רם, 16/11/2006

"אין לי מילים לתאר את עוצמת הכאב, כמה שאתה חסר, הגעגוע היום יומי אליך וזה לא נקלט שאתה כבר לא איתנו, היתה לי הזכות להכיר אותך.. מתגעגעת אליך מאוד...."
רחלי, 16/11/2006

"אלעד-חברי,אתה חסר לי מאוד.החיוך,השקט,היושר,ההגינות-אין ולא יהיה לי עוד עובד מסור ומוצלח כמוך,מתגעגע מאוד."
אבי סמוגורה, 16/11/2006

"אלעדי, החיים בלעדיך אינם כבר אותם חיים והגעגועים אליך הולכים וגוברים. עילוי היית בחייך וכך גם במותך.גאה להיות אחיך ואוהב אותך לעד"
ירון-אחיך, 16/11/2006

"עוד כשהיית בחיים ,הייתי אומר לירון אחיך, שיש לך מעלה של צדיק,אלעדי-אני יודע שאתה נימצא במקום טוב בגן עדן, היה לך ענווה, צניעות ,טוהר המידות של צדיקי עולם.... אוהב אותך אחי"
קריספל, 15/11/2006

"אני פשוט מתגעגע, אין מילים לתאר את הגעגוע והכאב, הרבה זמן ואי אפשר להאמין שזאת המציאות, שאתה לא איתנו, מקווה שתמיד יהיה לכולנו את הכח לתת לגלית, אלה, שולה, עצמון וכל המשפחה את כל האהבה והכח להמשיך. מתגעגע ואוהב..."
אשר, 15/11/2006

"יש אנשים שאומרים שהזמן עושה את שלו, אבל הוא לא!!! אין יום שאני לא חושב עלייך, אין יום שאני לא מתגעגע אלייך, קשה לי, לכולנו בלעדיך, אוהב אותך"
אורי גיסך, 14/11/2006

"אין לי מה לומר - החור שנפער הוא עצום, אנחנו מתגעגעות, אוהבות וכואבות כל יום, אלה לא מפסיקה לקרוא לך - כל היום - אבאלי, אלעדי - זה קשה מאוד, הזמן עובר - כבר 3 חודשים - וזה נהיה הרבה יותר קשה......"
גלית - אישתך, 14/11/2006

"יאלה מי מאמין שהוא לא איתנו אלוהים אלוהים זה לא נקלט איך למה?תן כוח לאשה נפלאה ובת מקסימה אני מגיע למעדון יום שבת ומחשבותיי איפה אתה מי יתן לי לשתות ויגיד אל תתביש קח. אין מילים בפי סתם הלכת????"
קובי, 14/11/2006

 
הוספת תגובה
שם השולח :
תגובה :
  This Is CAPTCHA Image

אנא הקישו כאן את הקוד שמופיע למעלה